پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیبرگزاری مراسم گرامیداشت روز حمل و نقل

تاریخ انتشار: 1397/10/01

به گزارش روابط عمومی اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان بمناسبت بزرگداشت روز حمل و نقل و رانندگان که یادآور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی "ره " مبنی برجهاد تخلیه بنادر در سال 1362 بود مراسم های مختلفی در شهرستانهای استان بمنظور تجلیل از این رانندگان حمل و نقل جاده ای برگزار شد.
احسان منصورکیایی مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان در این مراسم ضمن تبریک هفته حمل و نقل و روز 26 آذر ، رانندگان را موتور محرک صنعت حمل ونقل نامید و افزود : رانندگان عزیز درتمام دوران پس از انقلاب با حضوری پرشور در تمامی عرصه ها ثابت کرده اند تحت فرامین مقام عظمای ولایت بوده و  با هوشیاری کامل هرگز به دشمنان انقلاب و نظام اجازه ورود به حوزه کاری حمل‌و نقل جاده‌ای را نخواهند داد .
وی در ادامه افزود :  فعالان بخش دلسوزانه درهمه صحنه ها حضور داشته اند وهرگاه نیازی به کمک آنها بوده است خالصانه تمام امکانات خود را به میدان آورده اند که قابل تحسین وتقدیر میباشند.
 منصور کیایی در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات و فعالیتهای شاغلین بخش حمل و نقل جاده ای افزود :  رانندگان اقشار زحمت‌کش جامعه هستند که در همه صحنه‌ها کمک‌حال دولت و مردم بوده و هستند و ازجمله کمک‌ها و مشارکت در مقاطع مختلف، می‌توان به حادثه قطار مسافربری، زلزله اخیر غرب کشور، اجتماع میلیونی پیاده‌روی اربعین و... اشاره کرد.
مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان سمنان یادآور شد: امسال به همت این عزیزان، تعداد 32 دستگاه تریلی و کامیون به‌صورت داوطلبانه و رایگان خدمت‌رسانی به ستاد اربعین را انجام داده اند.
دکتر همتی نماینده مردم شهرستانهای سمنان ،سرخه و مهدیشهر در این مراسم با تبریک این روز به فعالین بخش حمل و نقل افزود : بخش حمل ونقل از جمله بخشهای زیزبنایی اقتصاد هر جامعه است که علاوه بر تحت تاثیر قراردادن فرآیند توسعه اقتصادی ، خود نیز در جریان توسعه دچار تغییر و تحول می شود .
ایشان در ادامه یادآور شد : نبض توسعه اقتصادی و پویایی افراد در زندگی شهری و روستایی در دستان ارزشمند فعالان عرصه حمل و نقل عمومی می تپد و قطعا تمامی خدمتگزاران این عرصه به خوبی آگاه هستند که مسیر توسعه و پیشرفت همواره با فراز و فرودهایی همراه است .اما هدف والای رانندگان آنچنان که در اساسنامه های اتحادیه و سازمانهای مرتبط با آنان دیده شده تلاش برای ارائه خدمات مناسب به مردم شریف ایران اسلامی است .
دکتر همتی روز حمل و نقل را روز قدردانی از خدمات ارزشمند رانندگان بر شمرد وافزود : این روز فرصت مناسبی برای بازنگری نیازها و مشکلات این بخش می باشد.
وی باشاره به اینکه رانندگان حمل و نقل بار و مسافر نبض تپنده اقتصاد هر کشور هستند افزود : مطالبات این عزیزان در راستای قانون با اهتمام کامل توسط مسئولین پیگری می گردد.
 اجرای دکلمه توسط فرزندان رانندگان ، ایراد سخنرانی و بیان مشکلات توسط روسای انجمن صنفی رانندگان و شرکتهای حمل و نقل کالا ، اجرای موسیقی زنده و همچنین تقدیر از رانندگان و شرکتهای نمونه از دیگر برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.
شایان ذکر است طی هفته حمل و نقل و راهداری ،  دیدار صنوف حمل و نقل جاده ای با نمایندگان ولی فقیه و ائمه جمعه شهرستانهای استان ، حضور پرشور  در گلزار شهدای شهرستانهای استان و نثار شاخه گُل و قرائت فاتحه به روح بلند شهیدان و امام شهداء با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره ) و شهداء والا مقام ، دیدار با فرمانداران ، تقدیر از رانندگان ، دیدار با پیشکسوتان حمل و نقل جاده ای ، دیدار با اصحاب رسانه ، پخش برنامه های رادیویی بمناسبت گرامیداشت روز حمل و نقل ،  برپایی ایستگاه حمل و نقل در آستانه 26 آذر نیز از سوی این اداره کل انجام گردید.مشخصات:
نظرات: *