پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیتشدید نظارت و کنترل بر ناوگان عمومی حمل و نقل مسافر

تاریخ انتشار: 1398/05/21

رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از تشدید  اجرای طرح کنترل و نظارت بر ناوگان عمومی حمل و نقل مسافر در محورهای مواصلاتی استان خبر داد .
مهدی رجایی فرد افزود : با توجه به افزایش مسافرت‌های برون‌شهری بمنظور بالابردن ضریب ایمنی و سلامت سفر هموطنان عزیز با ناوگان حمل و نقل عمومی این طرح از ابتدای تیر ماه سالجاری با هماهنگی پلیس  راه ،  در پاسگاههای پلیس راه ورودی و خروجی شهرستانهای استان  در دستور کار اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قرار گرفته و بصورت منظم اجرا می گردد.
وی با اشاره به اینکه این طرح تأثیر بسزایی در کاهش تخلفات و افزایش ایمنی جاده‌ای دارد، افزود: با تعامل مشترك با پلیس راه استان ، تيم‌های نظارتی ویژه کنترل ناوگان مسافربری با استقرار در نقاط مورد نظر نسبت به بررسی فنی از ناوگان اقدام می نمایند.
رجایی فرد با اشاره به اینکه تاکنون ...... نفر ساعت گشت کنترل جاده ای در محورهای مواصلاتی استان اجرا شده است افزود : کنترل مندرجات اسناد حمل شامل راننده ، شرکت حمل و نقل و ناوگان  ، کنترل عدم بارگیری بار غیرمتعارف در قسمت بار اتوبوس‌ها، کنترل نصب بودن سامانه سپهتن و آماده به کار بودن آن، کنترل وضعیت لاستیک‌ها، کنترل عملکرد صحیح چراغ‌ها، کنترل چکش‌های ایمنی منصوب داخل اتوبوس‌ها ، کنترل تجهیزات ایمنی و... از جمله مواردی است که توسط تیم های نظارتی اداره کل مورد بررسی قرار می گیرد.مشخصات:
نظرات: *