پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیاصلاح نقطه حادثه خیز در محور روستایی دلازیان محمودآباد

تاریخ انتشار: 1398/06/17

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سمنان  از اصلاح نقطه حادثه خیز در محور روستایی  در جنوب شهرستان سمنان  خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان : حبیب عرب  با اشاره به  اینکه اصلاح نقاط حادثه‌خیز تأثیر بسزایی در کاهش سوانح و حوادث جاده‌ای افزود : یکی از کارآمدترین روش های جلوگیری از تصادفات، بهسازی نقاط حادثه خیز در شبکه راه ها می باشد. از این رو رفع نقاط حادثه خیز در محورهای مواصلاتی شهرستان سمنان  به عنوان یکی از سیاست‌ها و اهداف مهم از سوی  تمامی همکاران این حوزه دنبال می گردد.
ایشان افزود : بر این اساس اصلاح واریانت محور رینگ  روستاهای جنوب سمنان محدوده روستای دلازیان به محمود آباد  با همت اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سمنان انجام شد.
عرب با اشاره به اینکه  این نقاط درجلسات متعدد کارشناسی به‌ عنوان نقاط پر تصادف شناسایی و بر اساس شاخص تصادفات هر نقطه اولویت‌بندی شده اند افزود : اصلاح این نقطه حادثه خیز با اصلاح  قوس ، زیر سازی ، قیر پاشی و آستفاده از 100تن آسفالت ردمیکس همراه با نصب تابلو علائم ، اجرای سرعت گیر و نصب چشم گربه ای انجام شده است .
سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سمنان  در پایان افزود : هر چند بهسازی برخی محورها ضروری است و باید نسبت به آن اقدام جدی شود، اما ، دقت و مراقبت رانندگان نیز نقش چشمگیری در کاهش تصادفات خواهد داشتمشخصات:
نظرات: *