پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیتردد بیش از چهار میلیون و هشتصدهزار خودرو در محورهای مواصلاتی استان در تعطیلات پایانی ماه صفر

تاریخ انتشار: 1398/08/12

مدیر کل  راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از تردد بیش از چهارمیلیون و هشتصد هزار خودرو در محورهای مواصلاتی استان در ایام تعطیلات پایانی ماه صفر  خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان ، احسان منصورکیایی افزود : با توجه به نصب و بهره برداری از تعداد 56 سامانه ترددشماری برخط در محورهای مواصلاتی استان، آمار و اطلاعات تردد ثبت شده از چهارشنبه اول آبان لغایت روز جمعه دهم آبانماه سال جاری بیانگر تردد حدود 4.865.000 خودرو در محورهای مواصلاتی استان بوده  که سهم وسایل نقلیه سنگین از این تعداد، هجده درصد می باشد.
ایشان افزود :  پرترددترین روز در محورهای مواصلاتی استان در بازه زمانی مذکور، جمعه دهم آبانماه بوده که حـدود 600.000 وسیله نقلیه در مجموع محـورهای مواصلاتی استـان تردد داشتـه اند. همچنین تردد در روز مذکور نسبت به میانگین تردد روزانه مهرماه سال جاری (قبل از شروع تعطیلات اربعین) حدود پنجاه درصد افزایش داشته است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با اشاره به اینکه تردد در باند شمالی بزرگراه امام رضا(ع) (محور مشهد-تهران) بدلیل سفرهای بازگشتی از حرم مطهر حضرت ثامن الحجج (ع) در روز مذکور بیش از دو برابر تردد باند جنوبی بزرگراه بوده است گفت :  از ظهر روز آخر تعطیلات تا ساعات پایانی آن، بدلیل افزایش تردد ناشی از بازگشت مسافرین محترم به مبدا، بیشترین ترافیک را در محورهای مواصلاتی استان شاهد بودیم. بطوریکه تردد در محورهای بزرگراهی استان در ساعت اوج روز مذکور به بیش از 2000 وسیله نقلیه هم رسیده است.مشخصات:
نظرات: *