پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیپيش فروش اينترنتي بليط هاي نوروزي ناوگان جاده اي

تاریخ انتشار: 1398/12/11

معاون حمل و نقل اداره  کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان  از آغاز پیش فروش اینترنتی بلیت سفرهای نوروزی سال 1399 خبر داد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان ، غلامرضا طحان با اعلام این خبر  افزود :با هدف فراهم نمودن فرصت کافی برای مسافرین و برنامه ریزی دقیق سفر پیش فروش اينترنتي بليط هاي نوروزي از 12 اسفند ماه سالجاري در  محل پايانه هاي عمومي مسافر و همچنين دفاتر فروش در سطح شهر به صورت توامان ( اينترنتي و حضوري ) به مردم عرضه مي گردد.
 ایشان با اشاره به اهميت سفرهاي با برنامه گفت: شهروندان محترم مي توانند در فرصتي مناسب با برنامه ريزي دقيق براي سفر خود و خانواده با مراجعه به سایتهای  http://safar724.com ، http://www.payaneh.ir  .  اقدام به تهيه بليت از شركت هاي حمل ونقل براي تمامي نقاط كشور نمايند.
طحان با اشاره به اهمیت کیفیت ارائه خدمات به هموطنان افزود:  با همکاری گسترده کارکنان این اداره کل كنترلهای  محسوس و نامحسوس بر نحوه سرويس‌دهي به مسافران به منظور ارايه خدمات مناسب انجام خواهد شد.علاوه بر این تمامی هموطنان می توانند  انتقادات ، پیشنهادات و شکایات احتمالی خود را از  طريق تلفن گويا و سامانه 141 با این اداره کل در میان بگذارند.
گفتني است طرح افزايش ايمني حمل و نقل مسافرين نوروزي از تاريخ 25 اسفند سال جاري لغايت 16 فروردين سال99به مورد اجرا گذاشته مي شود.مشخصات:
نظرات: *