پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیکاهش چشمگیر جابجایی مسافر با ناوگان عمومی در نیمه اول تعطیلات نوروزی سال 99

تاریخ انتشار: 1399/01/05

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از کاهش چشمگیر جابجایی مسافر با ناوگان عمومی در نیمه اول تعطیلات نوروزی سال 1399 نسبت به مدت مشابه سال 98 خبر داد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان ، غلامرضا طحان گفت : از ابتدای طرح نوروزی سال 1399 تا پایان تعطیلات نیمه اول ( 4 فروردین ) ، 116 سفر با ناوگان عمومی از مبدا شهرستانهای استان انجام شده که  این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل 70 درصد کاهش داشته است. 
ایشان در ادامه افزود : تعداد مسافر جابجا شده در این مدت 916 نفر بوده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل 85 درصد کاهش دارد. 
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان  تصريح كرد: با توجه به تبلیغات گسترده مبنی بر عدم انجام سفر از سوی مردم در راستای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، خوشبختانه در بخش ناوگان عمومی حمل و نقل مسافری جاده‌ای، تقاضا به شدت کاهش یافته است.
وی با اشاره به اطلاع رسانی گسترده رعایت موارد بهداشتی در ترمینالهای مسافری گفت : علاوه بر این موارد ضدعفونی ناوگان مسافری و شرکتهای حمل و نقل مسافر بصورت روزانه و مداوم با همکاری سایر دستگاههای مرتبط انجام می گیرد .
شایان ذکر است بيش از 800 دستگاه  ناوگان عمومي و 40 شركت حمل و نقل مسافر در استان سمنان در حوزه حمل ونقل جاده ای مسافر فعالیت می نمایند.مشخصات:
نظرات: *