پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیآغاز عملیات لکه گیری و روکش آسفالت محورهای شریانی استان سمنان

تاریخ انتشار: 1399/02/30

​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان  از آغاز عملیات تراش آسفالت و  لکه گیری با آسفالت گرم در محورهای شریانی استان سمنان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان، احسان منصورکیایی افزود: با توجه به حجم بالای تردد ترانزیت کالا و مسافر در محور های مواصلاتی استان و اهمیت کیفیت روسازی  راهها در هدایت و ایمنی ترافیک ، ضرورت بهسازی ، ترمیم ونگهداری رویه  راهها  جهت تأمین رفاه کاربران جاده ای بسیار مهم و ضروری است.
وی با اشاره به اولویت بندی اجرای پروژه های راهداری در سطح راههای استان افزود : با هدف تسهیل در تردد و ارتقای ایمنی راه‌ها عملیات تراش آسفالت و  لکه گیری با آسفالت گرم در محورهای شریانی استان با اعتباری بالغ بر 90 میلیارد ریال آغاز شده است .
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصلاح و بازسازی شانه های راه ، اجراو احیای  دریواسیون هدایت سیلاب پل ، تنقیه و لایروبی پل ها و ابنیه فنی و اصلاح شیب شیروانی را از دیگر اقدامات راهداران پرتلاش استان  درجهت افزایش ایمنی محورها عنوان کرد.
منصورکیایی ابراز امیدواری کرد با تخصیص اعتبار لازم ، همراهی و همکاری مضاعف نیروهای راهداری و دستگاههای متولی برای اجرای پروژه های سطح استان، شاهد تسریع فرآیند اجرای پروژه ها وافزایش رضایتمندی و آرامش مردم خواهیم بود.مشخصات:
نظرات: *