پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلینصب علائم ایمنی در محورهای حوزه استحفاظی شهرستان مهدیشهر

تاریخ انتشار: 1399/03/19

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مهدیشهر از نصب 70 عدد تابلو علائم طی دو ماه سالجاری در محورهای حوزه استحفاظی شهرستان مهدیشهر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان ، یاورعلی باقری  با اعلام این خبر افزود : در راستای ارتقاء سطح ایمنی و سهولت تردد وسائط نقلیه در محورهای مواصلاتی شهرستان، طی دو ماه سالجاری با تلاش راهداران این اداره ، 70 عدد تابلوعلائم در محورهای مواصلاتی شهرستان مهدیشهر نصب شد.
 ایشان در ادامه با اشاره به اینکه علائم ایمنی افقی و عمودی راه به عنوان ابزار کنترل ترافیک و حرکت قابل پیش بینی و منظم ترافیک و در نهایت فراهم شدن  ایمنی راه  مورد استفا ده قرار می گیرد گفت : بمنظور تامین ایمنی در نقاط پرتگاهی و حساس محورهای شهرستان نیز طی این مدت 210 متر حفاظ ایمنی ( گاردریل ) تهیه ودر نقاط مد نظر نصب شده است .
باقری در ادامه گفت : با توجه به شرایط آب و هوایی محورهای شهرستان مهدیشهر ،  ترمیم و شستشوی تابلو علائم ، پاکسازی محورهای مواصلاتی ، ریزش برداری ، بهبود وضعیت حفاظ ها و روشنایی محور ها، ایمن سازی و ساماندهی نقاط پر تصادف ،  خط کشی و لکه گیری ، جمع آوری لاشه حیوانی و ..... در سطح محور ها از جمله فعالیت های ایمن سازی است که به طور گسترده توسط راهداران پر تلاش شهرستان  در حال انجام میباشد .
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مهدیشهر در پایان  از رانندگان درخواست کرد با رعایت کامل نکات ایمنی در حین سفر از بروز حواث ناگوار و ایراد خسارت مالی و جانی جلوگیری و در حفظ و حراست از راهها بعنوان سرمایه عظیم ملی تلاش کنند.مشخصات:
نظرات: *